Skip to main content

وارد کردن اطلاعات

چگونه  اطلاعات را به درستی وارد کنیم؟

برای شروع فعالیت و استفاده از خدمات افیلی در ابتدا لازم است مراحل راه اندازی را تکمیل کرده تا دسترسی به پنل اصلی برای ما باز شود. در این آموزش قصد داریم هر یک از این مراحل را باهم بررسی کنیم.

پس از کلیک روی دکمه‌ی ورود به سرویس وارد مرحله‌ی ثبت اطلاعات شخصی خواهیم شد. در این صفحه می‌توانیم به عنوان شخص حقیقی یا کاربر حقوقی با افیلی همکاری کنیم.

در ادامه‌ی آموزش ما شخص حقیقی را انتخاب کرده و اطلاعات مربوطه را پر می‌کنیم، دقت داشته باشیم که پس از آپلود صفحه‌ی اول شناسنامه و کارت ملی خودمان باید منتظر بمانیم تا تصاویر بارگذاری شده به ما نشان داده شود. پس از آن دکمه‌ی مرحله‌ی بعد فعال شده شده و ما می‌توانیم وارد مرحله‌ی بعد شویم.

1.png

در این مرحله باید جهت تسویه درآمدهایمان اطلاعات بانکی خودمان را وارد کنیم. پس از تکمیل اطلاعات دکمه‌ی مرحله‌ی بعد را زده

2.jpg

وارد بخش ثبت رسانه می‌شویم. در این مرحله می‌توانیم با توجه به قوانین و شرایط ذکر شده رسانه‌ی خودمان را ثبت کنیم. برای ثبت رسانه در ابتدا نوع رسانه‌ی خودمان را از یکی از موارد موجود در سلکت باکس نوع رسانه را انتخاب کرده، نام رسانه‌ی خودمان را به صورت فارسی در بخش نام رسانه نوشته و آدرس اینترنتی خودمان را در بخش آدرس رسانه وارد می‌کنیم،

اما در صورتی که رسانه‌ای نداریم یا رسانه‌ی ما دارای شرایط گفته شده نمی‌باشد نیازی به ثبت رسانه نیست و می‌توانیم از این مرحله رد شویم.

3.jpg

در مرحله‌ی چهار از ما خواسته می‌شود برای ارائه‌ی پیشنهادهای بهتر برخی از علاقه‌مندی‌های خود را وارد کنیم. در این مرحله حداقل پنج مورد و حداکثر بیست مورد را می‌توانیم به علاقه‌مندی های خود اضافه کنیم.

4.png

پس از ثبت علاقه‌مندی‌های خود و زدن دکمه‌ی مرحله بعد حساب ما به حالت در انتظار تایید در می‌آید.

5.png

در این حالت حساب ما حداکثر تا دو روز کاری توسط پشتیبانی افیلی بررسی شده و در صورت تایید اطلاعات، دسترسی به پنل اصلی برای ما باز خواهد شد.